Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
34 posty 76 komentarzy

Koń który mówi... ichahahahahahahahaha!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wspomnienia, wspomnienia,wspomnienia...

Jak miałem lat 3 czy 4 u mojego sp. wujka Władka w stajni pojawiło się zrebię. Stało w boksie obok swej mamusi. Obok boksu dla koni znajdował się chlew dla świń. Polazłem tam przyglądać się temu maleństwu . Maleństwo było dużo większe niż ja. Mamuśka maleństwa była jeszcze wieksza. Przyglądałem się temu maleństwu gdy nagle zobaczyłem rzecz zaskakującą. Do dziś nie wiem jak jest to możliwe.

Mamuśce maleństwa nagle szyja wydłuzyła się do gigantycznych rozmiarów a pysk znajdujący się na początku tej szyi razem ze znajdującą się tam paszczęką, a może sama paszczęka z wystającymi zębami ugryzła mnie w czoło. Po tym wyczynie paszczęka wydała odgłos : ichahahahahahahhahahahha.

Mój wujek będący niedaleko usłyszał jednak tylko odgłos ktory ja wydałem: "łaaaaaaaa!!!! aaaaaaaaa!!! łaaaaaaa!!! aaaaaaaa!!!  Przybiegł z pomocą. Pamiętam od tego czasu zapach jodyny. Pamętam zapach opatrunku.

Mamuśka zrebaka na imię miała "Baśka". Jak zrebak miał na imię nie wiem. Sprzedano go po kilku miesiącach, sprzedano gdzieś....

Dziś.

Facet pełniący funkcję Szefa Polskiej Agencji Prasowej zadzwonił do dziennikarza by zabronić mu zadawania pytań niewygodnych reżimowi.

Nie wiem jak facet ten ma na imię, nie wiem jak on nazywa się. Ale uważam że powinno go się sprzedać gdzieś na Białoruś lub do Libii. Jeśli to się nie uda to obok boksu dla koni znajduje się chlew...

... i tam jest miejsce dla takich jak on.

KOMENTARZE

  • mam nadzieję, że w chlewie jest więcej miejsca...
    bo i liczba kandydatów w agenturalnym PRL-bis — wyczekujących na miejsce w chlewie — jest znacznie większa...
  • Anglosasie!
    stanowczo protestuję! Te zwierzęta nie zasłużyły na porównanie z tym gnojem!
  • trudne pytania
    jestem za wolnoscią słowa, i wiadomo ze politycy wybrani przez wlasny narod powinni byc zawsze gotowi do odpowiaedzi na kazde pytanie,, czy wiecie że pytania bywaja nieraz bardzo niewygodne? a pamietacie jak Kaczynski nie chcial pytania ,, od tej małpy w czerwonym"? chce byc obiektywny, nikogo nie bronię tylko tak sobie myślę, ze nie zniżajmy sie do poziomu dyskusji posła Niesiolowskiego, czy nam jest to potrzebne?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031